ADMINISTRASJONEN

DAGLIG LEDER

Cesilie Markussen

479 64 039

cesilie@narvikhockey.no

GRUPPELEDERE

Arrangement/dugnad

Anne Signe Mangersnes

917 99 544

anne@narvikhockey.no

Sekretariat

Trine Pettersen

994 45 254

trine@narvikgaarden.no

Marked

Terje Feragen

907 33 244

terje@narvikhockey.no

Elite

Martin Persson

971 66 173

martin@narvikhockey.no

Bredde

Cesilie Markussen

479 64 039

cesilie@narvikhockey.no

Hockeyskolen

Marthe Karoliussen

452 31 329

marthe@narvikhockey.no

Ismaskin

Bent Allport

983 00 314

bentallport@gmail.com

Kiosk

Torje Næsje

974 06 004

torje.naesje@narvikhockey.no

Trenere og teamledere ligger under hvert enkelt lag under "Lagene" i hovedmenyen øverst.

SPORTSLIG UTVALG

Cesilie Markussen

479 64 039

cesilie@narvikhockey.no

Alexander Lie

971 41 832

alexander@narvikhockey.no

Martin Persson

971 66 173

martin@narvikhockey.no

Mats Dahl

990 19 002

mats.dahl@unn.no

STYRET

Stig Winther, styreleder

480 00 996

stig@narvikhockey.no

Bjørn-Tormod Nilsen, nestleder

907 50 554

bjorn@narvikhockey.no

Terje Feragen

907 33 244

terje@narvikhockey.no

Alexander Lie

971 41 832

alexander@narvikhockey.no

Anne Signe Mangersnes

917 99 544

anne@narvikhockey.no

Marthe Karoliussen

452 31 329

marthe@narvikhockey.no

Kjetil Hansen

978 98 870

kjetil@narvikhockey.no

Geir Solheim

934 34 547

geir@narvikhockey.no

Sigbjørn Normann

922 49 880

sigbjorn@narvikhockey.no

VALGKOMITÉEN

Trine Pettersen

994 45 254

trine@narvikgaarden.no

Karl Magne Johnsen

468 03 666

Roger Svendsen

408 52 512

© Arctic Eagles - Narvik Hockey - developed by Torje Kosmo Karlsen